Counter Strike 1.6 Portable – CS 1.6 Bez instalacji [Wersja ZIP][143MB]

Counter-Strike (CS) 1.6 to najsłynniejsza gra z gatunku FPS (First Person Shooter), grana codziennie przez miliony graczy w polsce i na świecie. Swoją historię rozpoczęła w 1999 roku, kiedy to założyciele Valve CorporationMinha Le i Jess Cliffe opublikowali pierwszą wersję tej kultowej gry.

Na tej stronie możesz pobrać CS 1.6 portable – wersję bez instalacji, którą możesz wrzucić na pendrive i zabrać do szkoły, do pracy, czy do kolegi. Wersja portable spakowana jest do postaci archiwum ZIP, które wypakujesz i uruchomisz bez potrzeby praw administratora.

Pobierz / download:

Pobierz Counter-Strike 1.6 bez instalacji [ZIP 143MB]

Jeśli będziesz potrzebować CD-KEY’a do CS 1.6 – użyj kodu:

AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA

Dodatkowy opis:

Gra w tej wersji ma wgrane podstawowe modele TT i CT o zmniejszonym rozmiarze, a także wszystkie podstawowe mapy i dźwięki, między innymi de_dust2, cs_italy, de_dust. Wszystkie dodatkowe pliki zostaną automatycznie pobrane z serwera kiedy się do niego podłączysz!

Nie musisz instalować dodatkowych sterowników, dodatkowych plików, ani niepotrzebnych rzeczy. Nasza wersja CS 1.6 portable jest przygotowana od razu do gry. Sprawdź komentarze innych użytkowników!

cs 1.6 portable download bez instalacji

Jeśli więc zastanawiasz się co robić w ten szkolny dzień, zainstaluj Counter-Strike 1.6 w wersji portable Non-Steam, dzięki której zagrasz z kolegami na takich klasykach jak de_dust, de_dust2, de_aztec, czy cs_assault. Gra umożliwia rozgrywki zarówno w wersji bez internetu, offline – z botami, jak i w pełnej wersji mulitplayer na setkach polskich serwerów.

Wymagania systemowe CSa 1.6 portable.

  • CPU o prędkość 1200MHZ lub wyżej
  • 512MB RAM
  • Karta graficzna 128MB+
  • System operacyjny Windows XP/Vista/7/8/10
  • Mysz, klawiatura
  • Dostęp do internetu

Screeny z gry:

4 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *